7 квітня у закладі освіти проведено інформаційно-просвітницький захід з питань реагування на повідомлення про замінування. Захід проведений за участю фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Під час заходу учні та працівники закладу ознайомилися з алгоритмом дій у разі виникнення загрози, правилами безпечної евакуації, а також отримали важливі рекомендації щодо збереження спокою та уникнення паніки.
Такі заходи сприяють підвищенню рівня обізнаності та готовності до дій у надзвичайних ситуаціях.



