Безпечна дорога починається з відповідальності

🚔 Профілактика безпеки на дорозі серед підлітків

Інспектором відділу СОБ, лейтенантом поліції Хімченко М.Р., проведено профілактичну бесіду з учнями 7–11 класів на тему:

«Керування транспортними засобами неповнолітніми та відповідальність».

З настанням теплої пори року на дорогах зростає кількість двоколісного транспорту 🛴🚲. На жаль, серед керманичів часто можна побачити неповнолітніх, які не мають достатнього досвіду та не усвідомлюють усіх ризиків ⚠️

❗ Це може призвести до:

🚑 травмування дітей

🚗 аварійних ситуацій

🔧 пошкодження майна

📄 відповідальності батьків

Особливу увагу під час бесіди приділено важливості дотримання правил дорожнього руху та використання захисного екіпірування ⛑️

👨‍👩‍👧 Звертаємось до батьків:

✔️ не дозволяйте дітям керувати транспортом без відповідного віку та навичок

✔️ пояснюйте правила дорожнього руху

✔️ контролюйте дозвілля дітей

✔️ забезпечте захисне спорядження

🚔 Пам’ятайте: ваша відповідальність і увага — це найкращий захист для ваших дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *