Профілактика безпеки на дорозі серед підлітків
Інспектором відділу СОБ, лейтенантом поліції Хімченко М.Р., проведено профілактичну бесіду з учнями 7–11 класів на тему:
«Керування транспортними засобами неповнолітніми та відповідальність».
З настанням теплої пори року на дорогах зростає кількість двоколісного транспорту ![]()
. На жаль, серед керманичів часто можна побачити неповнолітніх, які не мають достатнього досвіду та не усвідомлюють усіх ризиків ![]()
Це може призвести до:
травмування дітей
аварійних ситуацій
пошкодження майна
відповідальності батьків
Особливу увагу під час бесіди приділено важливості дотримання правил дорожнього руху та використання захисного екіпірування ![]()
Звертаємось до батьків:
не дозволяйте дітям керувати транспортом без відповідного віку та навичок
пояснюйте правила дорожнього руху
контролюйте дозвілля дітей
забезпечте захисне спорядження
Пам’ятайте: ваша відповідальність і увага — це найкращий захист для ваших дітей.

